21.09.2018 09:02 24 mike

Ktoś zabija koty w Swarzewie. Wysoka nagroda za wskazanie sprawcy

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni w Swarzewie znaleziono 30 martwych kotów i dwa psy. Nasza Czytelniczka, która amatorsko zajmuje się opieką nad zwierzętami, uważa, że to skutek seryjnego działania zwyrodnialca. I oferuje 10 tysięcy złotych nagrody dla osoby, która przyczyni się do wskazania sprawcy tego bestialskiego działania.

Nasza Czytelniczka wraz z rodziną na co dzień opiekuje się wolno bytującymi zwierzętami na terenie powiatu puckiego. Dziennie dokarmia około 300 kotów. W ciągu ostatnich dwóch dni z przerażeniem odkryła wiele ciał martwych czworonogów w Swarzewie. Kilkadziesiąt z odnalezionych zwierząt to koty. Z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że zostały one otrute.

W Swarzewie od wczoraj znaleźliśmy około 30 martwych kotów i dwa psy, które miały właścicieli, tylko znalazły się w złym miejscu i czasie. We wszystkich miejscach, w których żyły koty w Swarzewie, zostały one otrute, a było ich pięć – informuje Czytelniczka.

Bulwersujące odkrycie mocno poruszyło naszą Czytelniczkę. Do tego stopnia, że zaoferowała wysoką nagrodę finansową za wskazanie sprawcy bestialstwa. Osoba, która przyczyni się do jego ujęcia, może liczyć na 10 tysięcy złotych.

Martwych zwierząt może być jeszcze więcej. Chciałabym to nagłośnić. Moja nagroda jest całkowicie poważna – dodaje Czytelniczka.

Osoby, które mogą wskazać sprawcę lub sprawców, proszone są o mailowy na adres: [email protected]. Można też bezpośrednio skontaktować się w tej sprawie z naszą redakcją.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24