16.10.2018 11:40 0 PM

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zdobyć kontakty biznesowe? To spotkanie dla Ciebie

Fot. archiwum

Jesteś początkującym przedsiębiorcą i chcesz, aby Twój produkt lub usługa ujrzały większe grono odbiorców? To spotkanie jest dla Ciebie. Zabierz ze sobą garść wizytówek i entuzjazm oraz zostań uczestnikiem platformy biznesowej.

W czwartek (18 października) w Hotelu Olimp w Wejherowie odbędzie się spotkanie „Biznes po kaszubsku” dla początkujących przedsiębiorców. Formuła spotkania przebiegać będzie pod hasłem „Czym chata bogata”.

"Biznes po Kaszubsku" ma charakter platformy biznesowej dla przedsiębiorców z rejonu Kaszub chcących wejść na rynek trójmiejski. Dla przedsiębiorców z Trójmiasta planujących rozszerzyć działalność na Kaszubach to doskonałe miejsce na zdobycie kontaktów biznesowych – informują organizatorzy.

Liczba biletów jest ograniczona, decyduje kolejność zakupu. Wejściówki dostępne są wyłącznie na biznes-kaszuby.evenea.pl. Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu w dniu wydarzenia.

Wstęp i opłata za catering i salę konferencyjną będzie przekazana na cele charytatywne Fundacji Wspólnoty Burego Misia oraz Pomorskie Hospicjum dla Dzieci – informują organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się 18 października w godzinach od 11:30 do 15:30 w Hotelu Olimp w Wejherowie.

Więcej o wydarzeniu dowiesz się tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24