15.11.2018 09:10 0 mike

Puchar świata w armwrestlingu również na antenie TTM!

Mat. pras.

Twoja Telewizja Morska zaprasza na ekskluzywną transmisję pucharu świata w siłowaniu się na rękę. Impreza, która odbędzie się w najbliższy weekend (17–18 listopada) w Rumi, to najbardziej prestiżowe wydarzenie w tej dyscyplinie sportu. Emocji zatem na pewno nie zabraknie.

Nie co dzień zdarza się możliwość, by śledzić na żywo zmagania największych legend armwrestlingu w naszym regionie. A jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się w hali rumskiego MOSiR-u, może po prostu włączyć telewizor. Widzowie Twojej Telewizji Morskiej mogą już rezerwować sobie wolny czas w sobotni i niedzielny wieczór. Transmisja będzie przeprowadzona w godzinach 18:00–22:00.

Na specjalne zaproszenie organizatorów w zawodach weźmie udział około 200 najsilniejszych zawodników i zawodniczek z ponad 30 krajów i sześciu kontynentów, w tym z Afryki, Ameryki Południowej i Północnej, Australii, Europy oraz Azji. To zawodnicy posiadający tytuły mistrza Świata, Europy, Azji czy Ameryki. Reprezentacja Polski liczyć będzie ponad 20 zawodników. Kilku z nich z pewnością ma wielkie szanse na medale – informują organizatorzy wydarzenia.

Zapowiedź wydarzenia zamieściliśmy w tym artykule, a szczegółowy program imprezy jest dostępny tutaj. Sponsorem transmisji jest firma JD Kulej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24