10.02.2019 18:15 1 Kwt/Arka Gdynia

Arka przegrywa, Siemaszko ratuje honor gdynian

źródło: Arka Gdynia

Na pierwsze ligowe zwycięstwo w tym roku będziemy musieli jeszcze poczekać. Arka przegrała z Koroną Kielce 1:2. Swoją dobrą formę potwierdził Rafał Siemaszko, który strzelił bramkę w drugiej połowie meczu.

• Korona popsuła humory gdynianom, którzy świętowali w niedzielę urodziny swojego miasta, bo ograli Arkę 2:1, zamieniając w pierwszej połowie stałe fragmenty na gole. Swoją dobrą strzelecką dyspozycję potwierdził Siemaszko, zdobywając bramkę w 74 minucie meczu - informuje na swojej stronie Arka Gdynia.

Obecnie Arka zajmuje jedenastą pozycję w tabeli Lotto Ekstraklasa, ma na swoim koncie 25 punktów.