23.03.2019 15:30 0 raz

Ruszyła kosakowska platforma turystyczna

Fot. Afirmacja Życia/Archiwum

Władze gminy Kosakowo już w styczniu zapowiadały stworzenie specjalnego narzędzia, które unifikowałoby i promowało ofertę turystyczną miejscowych hotelarzy, gastronomów i innych przedsiębiorców, którzy działają w szeroko pojętej turystyce. Są pierwsze efekty tych planów.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że ruszamy z zapowiadanym projektem turystycznym. Już teraz pod adresem kosakowoturystycznie.pl oddajemy w Państwa ręce formatkę: narzędzie, które pozwoli nam wspólnie zbudować lokalną bazę turystyczną – nie kryją zadowolenia kosakowscy urzędnicy.

Jak wyjaśniają, formatka stanowi w pełni profesjonalny formularz zbierający dane niezbędne do przedstawienia ujednoliconej oferty dla turysty.

W związku z tym będziemy wdzięczni za dodanie jak najpełniejszych informacji o prowadzonej przez Państwa działalności, abyśmy mogli przedstawić turystom profesjonalną oraz bogatą ofertę naszej gminy – apelują przedstawiciele gminy do przedsiębiorców z branży turystycznej. – Kosakowoturystycznie.pl będzie stroną, która pozwoli przedstawić odwiedzającym nas turystom walory gminy Kosakowo i jej okolic. Poza zgłaszanymi przez Państwa działalnościami, takimi jak punkty noclegowe czy gastronomiczne, znajdą się na niej również informacje na temat miejsc, które warto zobaczyć i zwiedzić w najbliższej okolicy.

Na platformie ma nie zabraknąć także wiadomości o pobliskich miejscach oferujących różnorodną rozrywkę lub usługi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24