21.03.2019 11:02 10 mike

Reda: Zderzenie dwóch osobówek na krajowej szóstce, są poszkodowani [film]

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartek (21 marca) na drodze krajowej nr 6 w Redzie. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych, skody i fiata, uczestniczyły cztery osoby. Ze wstępnych informacji wynika, że co najmniej jedna z nich została odwieziona do szpitala.

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło tuż po godzinie 10:00 na jezdni w kierunku Gdyni, nieopodal skrzyżowania ulic Wejherowskiej i Rzecznej. Wejherowscy strażacy odebrali zgłoszenie w tej sprawie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o godzinie 10:08.

Wstępnie było wiadomo, że jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu strażacy stwierdzili, że w zdarzeniu brały udział cztery osoby. Przekazano je do przebadania zespołowi ratownictwa medycznego. Jedna z osób została odwieziona do szpitala, w celu przebadania – informuje st. kpt. Mirosław Kuraś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Jeden z pojazdów uczestniczących w zdarzeniu zablokował pas jezdni, natomiast drugi – znalazł się w rowie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w jednym z samochodów zakleszczyła się kobieta uczestnicząca w zderzeniu.

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej – dwa z JRG Rumia i jeden z OSP Reda. Pojawiły się także dwa patrole policji.

W jaki sposób doszło do zdarzenia? Wiele wyjaśnia film nadesłany przez naszego Czytelnika. Szczegółowe okoliczności wypadku zbadają jednak funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24