04.04.2019 08:05 14 PM

'Uważają nas za dawców, a chcielibyśmy tego uniknąć' – motocykliści rozpoczną sezon w Krokowej

Fot. archiwum

Miłośnicy mechanicznych jednośladów jak co roku otworzą sezon motocyklowy w Krokowej. Będą promować bezpieczną jazdę i wzajemny szacunek na drodze.

W ubiegłym roku było 500 motocykli, spodziewamy się, że w tym roku będzie więcej – mówi Maciej Formella vel Ślimak, prezydent stowarzyszenia motocyklowego Storm Riders.

Inauguracja odbędzie się 14 kwietnia przy zamku w Krokowej. Najpierw motocykliści zbiorą się na parkingach w okolicach kościoła i odbędzie się poświęcenie motocykli.

Następnie przejedzie parada motocyklowa, po powrocie na terenie krokowskiego zamku zagra kapela i będzie poczęstunek. Podczas imprezy będziemy chcieli ocieplić wizerunek motocyklistów, bo uważają nas za dawców, a chcielibyśmy tego uniknąć – dodaje Maciej Formella. – Szanujmy się nawzajem i kierowcy motocykli i kierowcy samochodów – zaznacza.

Motocykliści do Krokowej przyjadą między innymi z powiatu puckiego, wejherowskiego, z Trójmiasta czy z powiatu kościerskiego.

Będzie to już ósme rozpoczęcie sezonu w Krokowej organizowane od kilku lat przez Stowarzyszenie Motocyklowe Storm Riders. Poniżej film z ubiegłorocznej imprezy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24