18.04.2019 10:06 0 Gol

Dobra forma strzelecka Czoski. Wikęd dzięki jego bramce zremisował z Bytovią II

Fot. pixabay.com

Pomocnik Wikędu Luzino Paweł Czoska ostatnio jest w dobrej formie strzeleckiej. W poprzednich pięciu meczach dla luzińskiego zespołu strzelił sześć bramek. M.in. na listę strzelców wpisał się we środowym (17 kwietnia) spotkaniu 27. kolejki z Bytovią II Bytów (1:1).

Od 23. kolejki IV ligi Paweł Czoska strzela gole dla Wikędu jak na zawołanie. Na listę strzelców wpisał się w pięciu meczach pod rząd. Zaczął od trafienia z Jaguarem Gdańsk (1:4), potem gole zdobywał w spotkaniach przeciwko GKS Przodkowo (1:2), GKS Kolbudy (4:0), Lechii II Gdańsk (2:5) oraz w minionej 27. kolejce w meczu z rezerwami Bytovii Bytów (1:1). Łącznie w tym czasie zanotował sześć trafień.

Szkoleniowiec Wikędu Luzino Paweł Radecki z pewnością ma nadzieję, że po świątecznej przerwie jego pomocnik nie zatraci instynktu strzeleckiego. I dobrą jego formę, jak całego zespołu, zobaczymy w kolejnym meczu luzinian, który odbędzie się w sobotę (27 kwietnia). Wikęd za tydzień zagra na wyjeździe ze Wdą Lipusz.

Właśnie z tym zespołem w środowej kolejce przyszło się zmierzyć Stolemowi Gniewino, którzy wysoko pokonali Wdę 3:0. Natomiast w nie najlepszych nastrojach do świątecznego stołu zasiądą piłkarze Orkana Rumia. Walczący o utrzymanie w IV lidze rumscy zawodnicy przegrali aż 0:3 z Gedanią Gdańsk.

Za tydzień Stolem na wyjeździe z Pogonią Lębork, a Orkan liderem tabeli Gryfem Słupsk.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24