24.04.2019 14:40 0 mike

Ponad 200 osób zagra charytatywnie dla Pawła w Orlu

Źródło: Facebook

Już w najbliższą niedzielę (28 kwietnia) w Orlu obędzie się wielki koncert charytatywny „Serca Nadziei dla Pawła”. Dochód z imprezy zostanie przekazany dla Pawła Hołownia, który uległ ciężkiemu wypadkowi i musi się poruszać na wózku inwalidzkim. Podczas koncertu wystąpi łącznie ponad 200 wykonawców. Będzie też można wziąć udział w aukcjach i wylicytować atrakcyjne nagrody.

Życie pana Pawła diametralnie się zmieniło we wrześniu 2018 roku, gdy spadając z konia, uderzył plecami w metalowy słupek ogrodzenia. Skutkiem tego wypadku było złamanie kręgosłupa i paraliż dolnej części ciała. Zarówno pan Paweł, jak i jego rodzina potrzebują pieniędzy na leczenie oraz na rehabilitację. Konieczne jest też dostosowanie domu do poruszania się na wózku inwalidzkim.

W najbliższą niedzielę każdy będzie mógł wesprzeć pana Pawła. Okazją będzie koncert organizowany przez Przyjaciół z Chóru Camerata z Orla. W sumie podczas wydarzenia wystąpi ponad 200 osób – śpiewających osobno, w grupach muzycznych oraz chórach. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to wielkie wydarzenie „na skalę naszej gminy, powiatu, a nawet województwa!”.

Mamy przedmioty, które będą licytowane TYLKO podczas koncertu, takie jak: lunch z prezydentem Wejherowa, przejażdżka na motocyklu z wójtem gminy Wejherowo, dzień z Panią Starostą Powiatu Wejherowskiego, przejażdżka wozem strażackim na sygnale, przejażdżka niezwykłą bryczką i wiele, wiele więcej! – zachęcają przyjaciele pana Pawła na Facebooku.

Oprócz muzyki i licytacji, będzie można skorzystać ze stoiska z jedzeniem, małego antykwariatu czy „toreb szczęścia”. Przewidziany jest też punkt opieki nad dziećmi. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00 w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Orlu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły media Nadmorskiej Grupy Medialnej: portal Nadmorski24.pl, Radio Norda FM i Twoja Telewizja Morska. Wydarzeniu patronują: Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa; Gabriela Lisius, starosta wejherowski; Henryk Skwarło, wójt gminy Wejherowo. Koncert wspierają też m.in. straż pożarna z Wejherowa, Orla i Bolszewa, Nadleśnictwo Wejherowo, Caritas Orle, Straż Miejska w Wejherowie i policja.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24