15.05.2019 11:02 2 PM/KWP Gdańsk

Złodziei zarejestrował monitoring. Poszukuje ich policja

Źródło: KWP Gdańsk

Jest podejrzany o kradzież portfela i dokumentów na terenie szpitala, jego twarz widać na kamerze monitoringu. Inny z mężczyzn miał przywłaszczyć sobie perfumy za ponad tysiąc złotych. Policja publikuje wizerunki podejrzanych i prosi o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Do kradzieży portfela i dokumentów doszło 10 marca na terenie jednego z gdańskich szpitali.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem – informuje gdańska policja.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, policja prosi o kontakt. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu (58) 52 11 222 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki policji lub pisząc na adres [email protected]

Źródło: KWP Gdańsk

Źródło: KWP Gdańsk

Z kolei do kradzieży perfum doszło 26 marca na terenie jednej z gdańskich galerii.

Związek z przestępstwem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Osoby, które go rozpoznają ze zdjęcia lub mają informacje o jego miejscu pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1A, tel.: 58 52 11 522 – podaje policja.

Źródło: KWP Gdańsk

Źródło: KWP Gdańsk


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24