15.05.2019 14:11 0 Mat. red. Artykuł sponsorowany

Oglądaj 49. galę KSW w Telewizji Kablowej Chopin

Mat. pras.

Kolejna gala KSW odbędzie się w najbliższą sobotę (18 maja) w Ergo Arenie. Transmisję na żywo będzie można śledzić w Telewizji Kablowej Chopin. Emocji na pewno nie zabraknie. Po roku od pierwszej walki i sensacyjnej porażki Michał Materla wejdzie znów do klatki z piekielnie mocno kopiącym Anglikiem, Scottem Askhamem. Tym razem stawką walki wieczoru będzie pas kategorii średniej.

Tytułu mistrzowskiego w dywizji półśredniej bronić będzie Roberto Soldić, a naprzeciw niego stanie gdynianin Krystian Kaszubowski. Czy rywalowi Soldica uda mu się zadowolić gusta lokalnych kibiców fightera?

Do klatki wróci również Karol Bedorf, a jego rywalem będzie Damian Grabowski. Po najważniejszej wygranej w karierze, Irlandczyk Norman Parke, zmierzy się z byłym mistrzem wagi piórkowej, Arturem Sowińskim.

„Killer z Dubrownika”, Antun Račić, znów spotka się w klatce KSW z „Polskim Orłem”, Pawłem Polityło; nie zabraknie również dwóch specjalistów od nokautów Martina Zawady i Thiago Silvy. To tylko wycinek tego, co czeka nas w trakcie gali KSW 49.

Pojedynki w ramach gali KSW 49

– Michał Materla vs. Scott Askham

– Roberto Soldić vs. Krystian Kaszubowski

– Karol Bedorf vs. Damian Grabowski

– Artur Sowiński vs. Norman Parke

– Akop Szostak vs. Erko Jun

– Martin Zawada vs. Thiago Silva

– Antun Račić vs Paweł Polityło

– Michał Andryszak vs Luis Henrique

– Leszek Krakowski vs Michael Dubois

Start: sobota 18 maja, godzina 19:00

Zamów transmisję na żywo przez internet, logując się na swoje konto e-bok na www.tkchopin.pl lub tel.: 58 738 97 01 – sprzedaż telefoniczna trwa do soboty (18.05), do godz. 18:30. Po godz. 18:30 usługę aktywować można tylko na swoim koncie eBOK. Oglądaj na kanale 3 za 39,90 zł od godz. 19:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24