29.05.2019 13:01 21 PM

Imprezowali w centrum miasta. Ucierpiał gazon z kwiatami i flaga

Fot. SM Wejherowo

Urządzili sobie zabawę w centrum miasta, przy okazji niszcząc elementy małej architektury. Dwóch mieszkańców gminy Szemud namierzył operator kamery monitoringu wejherowskiej straży miejskiej – jeden z nich został ukarany.

Impreza w centrum miasta, zamiast w klubie czy na domówce? Na taki pomysł wpadli mieszkańcy gminy Szemud. Do zdarzenia doszło w miniony weekend, w środku nocy.

Dwóch mężczyzn przyjechało na gościnne występy do Wejherowa. O godzinie 1:25 pojawili się na wejherowskim deptaku. Jeden z nich dla szpanu wszedł na gazon z kwiatami. Potem zerwał flagę narodową i maszerowali w stronę ronda, urządzając sobie nocną zabawę zakrapianą alkoholem – informuje Zenon Hinca, komendant Straży Miejskiej w Wejherowie.

Na deptaku dalsze popisy młodych ludzi przerwał patrol straży miejskiej. Jeden ze sprawców został ukarany wysokim mandatem. Towarzyszącego mu kolegę pouczono.

Tej samej nocy, godzinę później, inni dwaj mieszkańcy tej samej gminy zdemolowali przystanek SKM w Wejherowie-Śmiechowie. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Fot. SM Wejherowo

Fot. SM Wejherowo

Fot. SM Wejherowo


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24