18.06.2019 10:50 28 mike/KPP Wejherowo

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w Zbychowie

Fot. Czytelnik

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie prowadzi postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w miniony piątek (14 czerwca) w Zbychowie i apeluje do świadków o kontakt telefoniczny. W wyniku tego tragicznego zdarzenia drogowego śmierć na miejscu poniosła 26-letnia pasażerka motocykla.

Przypomnijmy – do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie. O godzinie 17:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji odebrał informację o zderzeniu dwóch pojazdów – motocykla marki Suzuki i samochodu osobowego marki Seat na skrzyżowaniu ulic Grabowej i Kaszubskiej w Zbychowie. O wypadku informowaliśmy w tym artykule.

Policjanci wyjaśniali, w jakich okolicznościach doszło do wypadku. W czynnościach brał udział biegły specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych oraz biegły lekarz medycyny sądowej, czynności nadzorował prokurator. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdów. Kierowcy samochodu pobrana została krew do analizy – informuje asp. sztab. Anetta Potrukus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Jego świadkowie proszeni są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 58 672 97 53.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24