19.06.2019 11:20 2 Gol

Tytani jadą do stolicy walczyć o I ligę

Źródło: Tytani Wejherowo/Facebook

Wicemistrzowie pomorskiej II ligi w szczypiorniaka, Tytani Wejherowo, staną przed szansą o prawo gry na pierwszoligowych boiskach. W sobotę (22 czerwca) w Warszawie odbędą się baraże.

Drodzy Kibice, mamy dla Was w końcu oficjalną informację! Jedziemy do Warszawy powalczyć o 1 ligę dla Wejherowa – taki komunikat pojawił się we wtorek (18 czerwca) na oficjalnym fanpage’u Tytanów Wejherowo.

Tak naprawdę my sami o tych barażach nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jakiś tydzień temu – dodaje Robert Wicon, wiceprezes wejherowskiego klubu. – Od początku sezonu było mówione, że drugie miejsce będzie grało w barażach, ale nawet po zakończeniu sezonu od związku nie było żadnych oficjalnych informacji – dodaje.

Skutkiem tego było to, że po ostatnim ligowym meczu (28 kwietnia) sezonu 2018/2019 Tytani zakończyli treningi. Gdy dotarła do nich informacja o barażach, szybko wznowili zajęcia i udało im się skompletować prawie całą kadrę, która pojedzie do stolicy. Zabraknie jedynie czołowego rozgrywającego, Michała Przymanowskiego.

Nie poddajemy się. Jedziemy walczyć o I ligę, na którą jesteśmy gotowi – zapowiada Wicon. – Czasu na przygotowanie dostaliśmy niewiele, jednak zrobimy wszystko, aby z tych potyczek wyjść zwycięsko – podkreśla wiceprezes.

W barażach Tytani mają zmierzyć się w Orlętami Zwoleń oraz Wisłą Sandomierz.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24