19.06.2019 13:39 0 Gol

IV liga na finiszu. Zostały dwie ostatnie kolejki

Fot. Pixabay.com

W najbliższy weekend zakończą się zmagania na czwartoligowych boiskach w sezonie 2018/2019. Wiadomo już, że Orkan Rumia pożegna się z tym szczeblem rozgrywkowym, Stolem Gniewino znajdzie się w czołówce tabeli, a Wikęd Luzino może jeszcze poprawić swoją pozycję.

Meczem GKS Przodkowo z Pogonią Lębork, wygranym przez gospodarzy 2:1, rozpoczęła się we wtorek (18 czerwca) przedostatnia kolejka trwającego sezonu IV ligi. Dzisiaj (19 czerwca) swoje spotkanie w ramach 37. kolejki rozegra Orkan Rumia, który o godzinie 18:30 podejmie GKS Kowale. Z kolei w czwartek (Boże Ciało) swój ostatni mecz w sezonie rozegra aktualnie trzeci w tabeli Stolem Gniewino. Podopieczni trenera Tomasza Dołotki na wyjeździe zmierzą się z liderem Gromem Nowy Staw. Natomiast w Dzierzgoniu Wikęd Luzino o ligowe punkty powalczy z miejscowym Powiślem. Zawodnicy grający pod batutą trenera Pawła Radeckiego nie mają udanej wiosny. W rundzie rewanżowej Wikęd wygrał tylko dwa spotkania, sześć zremisował, a osiem przegrał.

Generalnie wszyscy odczuwamy ogromną frustrację. Nasza gra nie jest zła, ale zawsze czegoś brakuje. W meczu z Orkanem [w poprzedniej kolejce 1:1 – red.] mieliśmy swoje okazje. Nie potrafiliśmy ich wykorzystać, przez co podzieliliśmy się punktami. Podobnie było we wcześniejszych meczach. Dlatego wciąż liczymy na to, że uda nam się poprawić dorobek punktowy – przekonuje Radecki.

Na zakończenie sezonu Wikęd podejmie Grom Nowy Staw. Z kolei Orkan zagra u siebie z Kaszubią Kościerzyna. Cała 38. kolejka rozegrana będzie w niedzielę, 23 czerwca. Mecze rozpoczną się o godzinie 17:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24