28.06.2019 23:53 25 mike

Kolejna tragedia na krajowej szóstce w Kębłowie. Zginął pieszy

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

W piątkowy (28 czerwca) wieczór doszło do kolejnego tragicznego wypadku doszło na ulicy Lęborskiej (DK nr 6) w Kębłowie. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy śmierć na miejscu poniósł pieszy.

Do dramatycznego zdarzenia drogowego doszło przed godziną 23:00. Samochód osobowy potrącił pieszego. Auto znalazło się w rowie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i trzy OSP.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Niestety, mimo podjęcia resuscytacji, nie udało się uratować pieszego, który zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń ciała. Na razie nie są znane przyczyny tego zdarzenia drogowego. Ich szczegółowym wyjaśnianiem zajmą się kryminalni z wejherowskiej komendy pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia w ruchu, w miejscu wypadku mogą potrwać nawet do godzin porannych.

Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że mężczyzna, prawdopodobnie pijany, miał poruszać się nieoświetlonym poboczem. O sprawie mieli być poinformowani mundurowi, których zaalarmował jeden z kierowców. Przed wypadkiem wysłano patrol, aby sprawdzić to zgłoszenie.

To już kolejne w ciągu ostatnich kilku dni tragiczne zdarzenie drogowe na ulicy Lęborskiej w Kębłowie. W czwartek 20 czerwca niemal w tym samym miejscu doszło do czołowego zderzenia osobowego volkswagena z ciężarówką. W wyniku tego wypadku zginął na miejscu 57-letni kierowca osobówki.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24