04.07.2019 21:04 14 mike

Czołowe zderzenie dwóch samochodów w Przetoczynie

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Trzech mężczyzn podróżujących volkswagenem golfem zostało przewiezionych do szpitala na badania po zderzeniu z autem dostawczym. Do zdarzenia doszło w czwartkowy (4 lipca) wieczór w Przetoczynie.

Do zdarzenia doszło około godziny 19:30 na ulicy Pomorskiej w Przetoczynie. Z nieznanych na razie przyczyn osobowy golf zderzył się z dostawczym volkswagenem. Na miejsce skierowano zastępy strażackie, policję i pogotowie ratunkowe.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Wiadomo, że do zderzenia pojazdów doszło przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych i padającym deszczu. Trzy osoby, które podróżowały osobowym volkswagenem, zostały odwiezione do szpitala, w celu przeprowadzenia szczegółowych badań. Ustalaniem przyczyn tego zdarzenia drogowego zajmą się policjanci z komendy powiatowej w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24