19.07.2019 09:47 1 Gol

Były piłkarz Arki został dyrektorem sportowym żółto-niebieskich

mat.pras.

W Arce Gdynia została przywrócona funkcja dyrektora sportowego. Tą posadę otrzymał były piłkarz żółto-niebieskich Antoni Łukasiewicz.

Antoni Łukasiewicz przez ostatni rok zbierał doświadczenie – podkreśla Wojciech Pertkiewicz, prezes zarządu Arki Gdynia. - Wykazał się niesamowitym zaangażowaniem i szybko odnalazł się po „drugiej stronie” szatni piłkarskiej. Myślę, że czas, by wziął na swe barki odpowiedzialność za pion sportowy, a znam Antka na tyle, że wiem, że nowe wyzwanie da mu jeszcze większą motywację do pracy dla Arki Gdynia.

Cieszę się z zaufania jakim obdarzyły mnie władze klubu – mówi Łukasiewicz. - Zbieram doświadczenie i muszę przyznać, że ostatni rok był niezwykle intensywny dla mnie i dla osób z którymi bezpośrednio współpracuję. Nie boję się kolejnych wyzwań i odpowiedzialności. Wierzę, że Arka , w której spędziłem ostatnie lata kariery jako piłkarz, teraz będzie miała także pożytek z mojej pracy w roli dyrektora sportowego.

Przypomnijmy, że od lipca 2018 roku, po zakończeniu kariery zawodniczej był w klubie do tej pory kierownikiem wykonawczym pionu sportowego.

Popularny "Admirał" do Arki trafił jesienią 2014. Debiutował w spotkaniu przeciwko Dolcanowi Ząbki 3 sierpnia 2014 roku.

Z Arką awansował do Ekstraklasy, zdobył Puchar Polski i Superpuchar w 2017 roku. Był jednym z kapitanów zespołu. Ogółem w Arce zagrał w 107  meczach, w których zdobył 7 bramek!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24