22.07.2019 11:06 0 mike/mat. pras.

Gmina Choczewo świętowała w nadmorskim klimacie

Mat. pras.

W sobotę 20 lipca 2019 roku na terenie Gminnych Obiektów Sportowych w Choczewie mieszkańcy gminy Chorzewo się w morskim klimacie. Stadion zamienił się w port, w którym zacumował sceniczny statek, plaże opanowali surferzy, a wśród tłumu przemykali kapitanowie, piraci i marynarze.

Suszące się w letnim słońcu sieci przywoływały swoim morskim zapachem klimat rybackich kutrów. W trakcie tego morskiego rejsu można był posłuchać szant, zjeść wspaniałe ryby, wziąć udział w ciekawych konkursach: siłowania na rękę, wiedzy o gminie Choczewo czy konkursie wędkarskim.

Ponadto dzieci biorące udział w animacjach również mogły otrzymać upominki. Pogoda dopisała ale atmosfera była naprawdę gorąca kiedy na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru zespół Top Girls. Wydarzenie uświetnił też tancerz ognia, występ lokalnej artystki Oli Łasińskiej, Teatr muzyczny Hals, oraz EKT Gdynia.

Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras. Mat. pras.

Na finał skoczną nutę zapewnił zespół Fucus. Nowością w Choczewie były projektory ognia, które okazały się przepięknym zwieńczeniem całego wydarzenia. Sponsorem głównym Święta Gminy Choczewo była PGE EJ1, realizator programu edukacyjnego świadomie o atomie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24