13.08.2019 13:56 0 Gol

Wikęd podejmie Pogoń, Stolem gościć będzie Lipniczankę

Fot. archiwum GOSRiT Luzino

Atrakcyjnie zapowiada się kolejne ligowe spotkanie drużyny Wikedu Luzino, która w czwartek (15 sierpnia) podejmie Pogoń Lębork. Z kolei na Arenie Mistrzów w Gniewinie miejscowy Stolem gościć będzie Lipniczankę Lipnica.

Na inaugurację IV ligi Stolem zremisował z Gedanią Gdańsk 2:2.

Pierwsza kolejka za nami i muszę przyznać, że miało miejsce parę niespodzianek. Najbardziej jestem zaskoczony porażką Pogoni Lębork z Wdą Lipusz, gdzie moim zdaniem Pogoń była zdecydowanym faworytem, a jednak poległa na własnym stadionie. Również zaskoczył mnie wynik meczu Cartusi z Powiślem, ale to tylko pokazuje, że w tym sezonie liga będzie jeszcze trudniejsza i ciekawsza niż w zeszłym sezonie. Miejmy nadzieję że Stolem będzie miał jak najmniej problemów i wywalczy bardzo dobry wynik w tym sezonie – mówił po pierwszej kolejce Arkadiusz Klarecki, zawodnik gniewinian.

Tym razem Stolem zagra przed własną publicznością. We czwartek (15.08) o godz. 12:00 podejmie Lipniczankę Lipnicę, która tydzień temu przegrała z GKS Kowale 0:1.

Interesująco zapowiada się mecz w Luzinie, gdzie Wikęd u siebie zmierzy się z lęborską Pogonią.

Nasz zespól w nieco lepszych nastrojach przystąpi do tego spotkania, ponieważ w pierwszym meczu podopiecznym trenera Tomasza Bronera udało się wywieźć ważny punkt ze Słupska – podkreślają w luzińskim klubie.

Niewątpliwego smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że bramki Pogoni strzeże Michał Katzor. Były, wieloletni zawodnik Wikędu. Początek czwartkowej rywalizacji o godz. 13:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24