06.09.2019 10:40 26 NW

Doszczętnie spłonął domek letniskowy w Zbychowie

Fot. Damian Klechowicz/TTM

W piątek (6 września) w środku nocy w Zbychowie, palił się domek letniskowy. Na miejscu zdarzenia pracowało sześć zastępów straży pożarnej. Działania służb trwały ponad cztery godziny.

Funkcjonariusze wejherowskiej straży pożarnej w piątek (6 września) o godzinie 1:40 otrzymali zgłoszenie o pożarze w Zbychowie, przy ulicy Sosnowej. Do zdarzenia zadysponowano sześć wozów strażackich.

Po przybyciu na miejsce zastano pożar, który obejmował obszar całego domku letniskowego. Działania pierwszych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądu wody, w celu ochrony domków, zlokalizowanych w pobliżu źródła ognia. Kolejne zastępy podjęły działania gaśnicze, w wyniku których pożar został ugaszony – informuje st. kpt. Mirosław Kuraś, oficer prasowy KP PSP w Wejherowie.

Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM

Wewnątrz obiektu znajdowały się dwie osoby, które ewakuowały się z domku o własnych siłach. Jak udało nam się dowiedzieć, nikt nie został ranny.

Wyjaśnianiem przyczyn tego zdarzenia zajmą się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24