11.09.2019 10:30 33 mike

Kolejny kandydat na posła rozpoczął kampanię wyborczą

Fot. TTM

We wtorek (10 września) na wejherowskim rynku odbyło się spotkanie oficjalnie otwierające kampanię wyborczą Rafała Szlasa, kandydata do Sejmu RP. Samorządowiec podkreśla, że kandyduje przede wszystkim jako działacz społeczny i sportowy – i to właśnie w tych obszarach chce działać jako parlamentarzysta.

Wsparcie organizacji społecznych, pomoc dla samorządów i rozwój sportu. Takie hasła przewijać się będą w kampanii wyborczej Rafała Szlasa, który aktualnie zasiada w Radzie Miasta Wejherowa już drugą kadencję.

Jestem samorządowcem, więc znam problemy samorządu, chcę walczyć o samorządy. Jestem też działaczem społecznym. Zawsze jestem blisko ludzi i chciałbym pomagać organizacjom społecznym, bo wykonują bardzo dobrą pracę dla swoich mieszkańców. Chciałbym też pomóc całemu sportowi, na którym się znam. Jako poseł mógłbym zdziałać jeszcze więcej – mówi Rafał Szlas, wejherowski radny i kandydat na posła Sejmu RP.

Fot. TTM

Choć samorządowiec jest politykiem bezpartyjnym, kandyduje z list Komitetu Obywatelskiego. Jak zaznacza przymrużeniem oka, jego „jedenastka” na liście to numer ofensywny, podobnie jak w piłce nożnej.

Tacy zawodnicy strzelają bramki, decydują o zwycięstwie drużyny. Chciałbym w reprezentacji samorządowej wygrywać dla Polski lokalnej, tak aby mieszkańcy byli z tego bardzo zadowoleni – dodał Rafał Szlas.

Kandydat zapowiada kampanię merytoryczną, do ludzi i dla ludzi. Przypomnijmy – wybory parlamentarne odbędą się 13 października.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24