11.09.2019 14:30 18 Gol

Rusza przedsprzedaż biletów na mecz Gryf – Lechia

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Los sprawił, że w w 1/32 finału Pucharu Polski Gryf Wejherowo zmierzy się z obrońcą tytułu, Lechią Gdańsk. Mecz odbędzie się 24 września na Wzgórzu Wolności. Od czwartku (12 września) rusza przedsprzedaż biletów.

Przedsprzedaż prowadzona będzie w czwartek i piątek (12 i 13 września), w godzinach 14:00–18:00 w siedzibie klubu, czyli na Wzgórzu Wolności.

Wejściówki na to spotkanie dostępne będą wyłącznie w przedsprzedaży. Pula biletów jest ograniczona, a pierwszeństwo zakupu mają osoby, które posiadają karnet na spotkania Gryfa Wejherowo w 2 lidze w sezonie 2019/2020 – informuje WKS Gryf Wejherowo.

Cena biletu wynosi 50 zł. Jednocześnie klub informuje, że w przedsprzedaży nie ma biletów ulgowych.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia przedsprzedaży biletów, gdy się wyczerpie ich pula. Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, że nie będzie możliwości zakupu biletów dla kilku osób. Każdy swoją wejściówkę zobowiązany jest odebrać osobiście – tłumaczą w klubie.

Mecz 1/32 finału Pucharu Polski odbędzie się we wtorek 24 września o godzinie 15:30 na Wzgórzu Wolności.

Zachęcamy kibiców, aby przyjść pod bramy stadionu na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Wszystko to, aby uniknąć opóźnień oraz by każdy mógł swobodnie przejść przez bramki oraz kontrolę osobistą przy wejściu na obiekt – apelują w klubie.

Przypomnijmy, że Lechia Gdańsk to zdobywca Puchar Polski z poprzedniego sezonu. W finale biało-zieloni pokonali Jagiellonię Białystok 1:0.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24