14.09.2019 18:25 28 NW/BigBrother/TVN

Rumianka uczestniczką 'Big Brothera'

Źródło: Natalia Dawidowska/Facebook

Mieszkanka Rumi bierze udział w telewizyjnym show. Natalia Dawidowska ma 29 lat. W swoim życiu zawodowym pracowała m.in. jako kierowca w firmie kurierskiej. Na co dzień działa także w Ochotniczej Straży Pożarnej. Nie ominął jej również pobyt w wojsku, w którym uzyskała stopień starszego szeregowego oraz otrzymała propozycję zawodowej służby.

Natalia Dawidowska jest nową uczestniczką, drugiej edycji programu „Big Brother”. Natalia pasjonuje się m.in. sportem. Swoje pierwsze kroki w piłce nożnej stawiała w klubie TKKF Checz Gdynia, w sezonie 2009–2010. W sierpniu tego roku 29-latka dołączyła do klubu MKS Lew Lębork, gdzie gra na pozycji pomocnika. Prezes klubu Piotr Grudzień zaznacza, że rumianka jest charyzmatyczną zawodniczką, która zawsze dąży do wyznaczonych przez siebie celów. W wolnym czasie dziewczyna także biega i niesie pomoc innym – chociażby sąsiadom, z którymi jest blisko.

Znamy się już kilka lat, a od roku mieszkamy w tym samym bloku. Natalia to bardzo silna babka. Zna się na samochodach, elektryce, hydraulice, telewizorach, komputerach. Jak trzeba, to pomoże, także w remoncie. Można na nią liczyć i moim zdaniem ktoś powinien ją w końcu zauważyć – powiedziała Justyna, sąsiadka.

Źródło: MKS Lew Lębork

W życiu zawsze stara się polegać na sobie. Jest uparta i dąży do celów, jakie sobie postawi. Intryguje swoim wyglądem i zdaje sobie z tego sprawę. Jednak, jak twierdzi, nie przeszkadza jej to. Teraz w jej życiu otwiera się nowy etap – "Big Brother". Jak mówi, jej sąsiadka, z którą udało nam się porozmawiać, namówiła ją do wzięcia udziału w programie.

Siedziała u mnie na kawie, kiedy przy stole kliknęła, co trzeba i bardzo szybko zakwalifikowała się do pierwszego etapu "Big Brothera". Do programu nadaje się bez dwóch zdań. Jest odważna, i choć miała pewne obawy, to postanowiła spróbować i… udało się. Lubi wyzwania, dlatego myślę, że ma duże szanse zajść bardzo daleko. Trzymam za nią kciuki – mówi Justyna.

Zyskuje przy bliższym poznaniu, ponieważ jest niezwykle towarzyska i komunikatywna. Potrafi rozśmieszyć każdego. Jest także osobą kontrowersyjną. Nie boi się używać mocnych i dosadnych słów. Często, kiedy inni usuwają się w kąt, ona wyrywa się do przodu i dyskutuje – dodaje sąsiadka.

Rumianka została oficjalnie uczestniczką siódmej edycji popularnego reality-show. Do programu zgłosiło się 28 tysięcy osób. Spośród nich wyłoniono osiemnastkę, która weszła do domu wielkiego brata.

„Big Brother” (pol. „Wielki Brat”) – to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany od 4 marca 2001 do 26 maja 2002 na antenie TVN, od 2 września 2007 do 1 czerwca 2008 na TV4 i ponownie od 17 marca 2019 na TVN 7, oparty na niderlandzkim formacie Big Brother, na licencji Endemol Shine. Zwycięzcami programu zostali kolejno: Janusz Dzięcioł, Marzena Wieczorek, Piotr Borucki, Jola Rutowicz, Janusz Strączek i Magdalena Wójcik, a edycję specjalną (VIP) wygrał aktor Jarosław Jakimowicz.
Program polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Grupa uczestników wprowadza się do domu Wielkiego Brata, tj. niewielkiego budynku, pełnego kamer i odciętego od jakichkolwiek informacji od świata. Życie w domu dyktowane jest poprzez głośniki przez tzw. Wielkiego Brata, który wydaje uczestnikom polecenia oraz daje różnorodne zadania i nakazy, których wypełnianie jest obowiązkowe. Przez kolejny tydzień publiczność w otwartym głosowaniu decyduje, kto powinien opuścić program.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24