18.09.2019 13:47 0 Gol

Arka Gdynia eSports na Games Clash Masters!

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Podczas Games Clash Masters w Gdyni zaprezentuje się klubowa sekcja eSports Arki Gdynia. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend (21–22 września) w Gdynia Arena.

Na klubowym stoisku znajdziecie sprzęt Arki Gdynia eSports, na którym będziecie mogli zagrać pojedynki 1 vs 1 w Counter Strike: Global Offensive. Będzie to idealna okazja aby zgarnąć klubowe nagrody oraz gadżety, a w ramach przypomnienia o nadchodzącym spotkaniu żółto-niebieskich (29 września, Arka Gdynia – Piast Gliwice) nasze hostessy będą czekać właśnie na was – zachęca gdyński klub.

Wyjaśnijmy, że Gdynia Arena gościć będzie fanów i najlepszych graczy Counter-Strike: Global Offensive. Osiem drużyn z całego świata zmierzy się o prestiżowe trofeum i 100 tys. dolarów na widowiskowej scenie. Wydarzeniu będzie towarzyszył festiwal gier komputerowych i ostatni zlot food trucków tego lata. Kibice już 21 i 22 września zbiorą się na trybunach, aby w niepowtarzalnej atmosferze śledzić pełne emocji rozgrywki. Games Clash Masters jest wspierany przez miasto Gdynia – partnera strategicznego wydarzenia, a patronatem honorowym objęło je Ministerstwo Cyfryzacji RP.

Turniej to dwa dni pełne emocji nie tylko dla fanów esportu, ale każdego kto pojawi się w Gdynia Arenie. Poza efektowną sceną i meczami na najwyższym poziomie, na uczestników czeka wiele dodatkowych stref i atrakcji, jak m.in. RETRO Gaming z klasycznymi Amigami i Atari, wirtualna piłka nożna, CS:GO z konkursami, turniej esportowy dla uczestników oraz stoiska z gadżetami i sprzętem technologicznym. Odbędzie się również pokaz premierowy i szansa na zagranie w najnowszą grę Hunt: Showdown. Na efektownej scenie głównej, wielki finał w niedzielę poprzedzi showmatch z udziałem wszystkich drużyn oraz wybranymi osobami z publiczności. Games Clash Masters to także okazja do spotkania najpopularniejszych graczy świata esportu i zdobycie unikalnych turniejowych gadżetów – zachęcają organizatorzy.

Games Clash Masters odbędzie się w Gdynia Arenie. Zawodnicy rozpoczną zmagania 20 września, jednak będzie to dzień zamknięty dla publiczności. Tych organizatorzy zapraszają 21 września. O godz. 12:00 odbędzie się ceremonia otwarcia, po której rozpocznie się pierwszy półfinał. Drugi półfinał rozpocznie się o godz. 160 i potrwa do wieczora. Zwycięzcy półfinałów zmierzą się w wielkim finale 22 września o godz. 13:30, a poprzedzi go mecz pokazowy z udziałem gwiazd. Pomiędzy wszystkimi meczami odbędą się występy DJ-a oraz będą dostępne wszystkie strefy festiwalowe.

Do wstępu na wydarzenie upoważniają bilety dostępne na miejscu oraz na www.gamesclash.pro. Dla mieszkańców Gdyni przygotowano wiele zniżek. Osoby do 6. roku życia, osoby powyżej 70. roku życia oraz osoby z widoczną niepełnosprawnością wejdą za darmo. Posiadacze karty Mieszkańca Gdyni otrzymają 10% zniżki w kasie wydarzenia, a karta Gdynia Rodzinna upoważnia do zakupu w kasie na miejscu specjalnych biletów rodzinnych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24