19.09.2019 07:56 25 mike

Gniewino: Nocny wybuch i kradzież pieniędzy z bankomatu

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

W czwartek około godziny 3:00 nieznani sprawcy spowodowali eksplozję bankomatu w centrum Gniewina. Wiadomo, że udało się im kraść gotówkę z urządzenia. Na miejscu pracują policjanci i technicy kryminalistyki.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Pomorskiej, naprzeciwko budynku Urzędu Gminy Gniewino. Nieznani sprawcy zdetonowali ładunek wybuchowy, bo czym zabrali kasetę z pieniędzmi i oddalili się w nieznanym kierunku.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Obecnie teren jest zabezpieczony przez policjantów. Na miejscu pracują też technicy kryminalistyki. Nie wiadomo, czy udało się zabezpieczyć nagranie z monitoringu bankomatu ani jaka kwota gotówki została skradziona. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że może chodzić o kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Od redakcji: Z powodu licznych zgłoszeń dotyczących łamania regulaminu, możliwość dodawania komentarzy pod artykułem została wyłączona.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24