04.10.2019 11:05 4 Gol

Mecz I ligi szczypiorniaka po raz pierwszy zagości w Wejherowie

Tytani Wejherowo/Facebook

Na to spotkanie długo oczekiwali fani szczypiorniaka w Wejherowie. W najbliższą niedzielę (6 października) Tytani rozegrają pierwszy mecz w historii przed własną publicznością w ramach rozgrywek I ligi. Spotkanie wejherowian z KS Meble Wójcik Elbląg rozpocznie się o godzinie 16:00 w hali sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie.

Debiut naszej drużyny przed własną publicznością w sezonie 2019/2020. To wydarzenie, na które fanów wejherowskiej drużyny nie trzeba zapraszać. Zawsze wspaniała atmosfera, niesamowite emocje oraz sportowa rywalizacja w pięknej hali sportowej Zespołu Szkół nr 4 – zachęcają Tytani Wejherowo.

Przypomnijmy, że podopieczni trenera Piotra Rembowicza na zapleczu PGNiG Superligi awansowali w poprzednim sezonie po grach barażowych. Rozgrywki I ligi rozpoczęli od dwóch wyjazdowych porażek z Gwardią Koszalin (26:36) oraz Sokołem Porcelaną Lubiana Kościerzyna (19:26).

Zapłaciliśmy tzw. frycowe – mówił o pierwszym meczu Remigiusz Sałata, prezes KS Tytanów Wejherowo. – Mecz naprawdę nie wyglądał tak, jak pokazuje to końcowy wynik. Emocje związane z debiutem zadecydowały o tym, że nie wykorzystaliśmy 100-procentowych sytuacji. Pierwsza połowa powinna zakończyć się remisem. W drugiej trzymaliśmy się na trzy bramki, ale od 53. minuty zaczęły się rotacje ze składem. Na pewno wnioski są takie, że wszystko jest w zasięgu i idzie dobrą drogą.

W trzeciej kolejce I ligi rywalem wejherowian będzie ekipa KS Meble Wójcik Elbląg. W pierwszym swoim meczu na wyjeździe pokonali USAR Kwidzyn 30:29, a tydzień temu ulegli u siebie koszalińskiej Gwardii 23:25.

Czy wejherowska publiczność pobije rekord frekwencji? Liczymy na taki widok w najbliższą niedzielę – zachęca wejherowski klub.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24