10.10.2019 13:25 1 rp/Facebook

Podopieczna hospicjum marzy, by jej pies nie został sam – szuka dla niego domu

Fot. Facebook

"Pomóżmy Pani Alicji spełnić marzenie" – mówią pracownicy Puckiego Hospicjum. 10-letni, wesoły Fredzio był przez wiele lat u boku kochającej właścicielki – teraz trafił do schroniska w Sopocie, ale chciałby mieć prawdziwą rodzinę. Tego też chciałaby Pani Alicja.

Trwa akcja poszukiwawcza nowego właściciela dla Freda. Jego właścicielka, pani Alicja, marzy, by jeszcze przed śmiercią otrzymać informację, że Fedzio znalazł dom.

Poruszymy niebo i ziemię, żeby znaleźć kogoś o dobrym sercu, kto przygarnie naszego małego jamnika – komentuje Anna Saletra, psycholog w Puckim Hospicjum pw. św. Ojcia Pio. – Wymóg dla kandydatów jest jeden, ma to być ktoś, kto zapewni mu opiekę i będzie go kochał tak mocno jak jego właścicielka – dodaje.

Freda, brązowego, 10-letniego jamnika, nie da się nie lubić – piszą na swoim facebookowym profilu pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Sopotkowo w Sopocie. – Fred nie lubi zostawać sam, ponieważ cierpi na lęk separacyjny, który objawia się donośnym szczekaniem, jak na takiego małego hauczaka. Szukamy nowego domu dla Fredzia, tym razem do końca jego futrzanych dni.

Fot. Facebook Fot. Facebook. Fot. Facebook Fot. Facebook

Zgłaszać można się bezpośrednio do schroniska bądź do hospicjum dzwoniąc na numer telefonu: 58 678 03 95


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24