10.10.2019 15:20 0 mike

Zachwyciliście nas zdjęciami, ale musieliśmy wybrać najpiękniejsze

Fot. Nadmorski24.pl

Za nami Urodzinowy Konkurs Fotograficzny „Pokaż, jak nas widzisz”. Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy za wspólną zabawę, liczne zgłoszenia i… niemały ból głowy przy wyborze tego najpiękniejszego zdjęcia. Wybór był zresztą niejednogłośny, co potwierdza wysoki poziom nadesłanych fotografii i sporą inwencję twórczą.

Przypomnijmy – zadaniem konkursowym było wykonanie jednego zdjęcia, które, zgodnie z nazwą zabawy, prezentowało skojarzenia Czytelników z portalem Nadmorski24.pl. Niczego nie sugerowaliśmy ani nie narzucamy, licząc na Waszą wyobraźnię. I się nie zawiedliśmy!

Po długich i burzliwych naradach w gronie redakcyjnym zadecydowaliśmy o przyznaniu pierwszej nagrody dla zdjęcia, które nadesłał p. Szymon. Nie tylko urzekło nas naturalne, niewymuszone piękno fotografii, ale i „obowiązkowy” motyw morski, przedstawiony w sposób niebanalny, choć urokliwy. Poza tym tradycyjny sposób dostarczania wiadomości – list w butelce – pięknie łączy się z cyfrową współczesnością, która zewsząd nas otacza. Słowem – kupujemy to! Mamy tylko nadzieję, że nasze wiadomości docierają znacznie sprawniej niż listy w butelkach!

Mat. red.

Dwa wyróżnienia przyznaliśmy zdjęciom autorstwa pań Joanny i Magdaleny. W przypadku pierwszej z prac (dziewczynka przy tablicy) doceniliśmy niemałą kreatywność i zaangażowanie, czyli atuty, którymi sami staramy się kierować na co dzień. Fotografia nie jest też przerysowana i urzeka naturalnością. Zdjęcie pani Magdaleny (to z telefonem) przyjęliśmy z lekkim przymrużeniem oka, choć doceniamy inwencję twórczą. Jak napisała sama autorka, nasz portal kojarzy się jej z wytchnieniem… i niech tak zostanie!

Mat. red.

Jest nam niezmiernie miło, że razem wkraczamy w dekadę działalności. W 2020 roku będziemy świętować 10. urodziny i już teraz zapowiadamy, że postaramy się Was pozytywnie zaskoczyć, nie tylko konkursami!


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24