22.10.2019 08:45 78 rp

[FILM] Policja szuka świadków potrącenia w Wejherowie

Źródło. fb/stopcham

Powracamy do tematu wypadku na ul. Świętego Jana w Wejherowie, do którego doszło 15 października. W internecie krąży film, na którym widać jak doszło do zdarzenia. Pojawiło się wiele komentarzy a policja – szuka świadków i cały czas prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Przypomnijmy, że do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych doszło w środę (16 października) przed godziną 10:00 na ulicy Świętego Jana w Wejherowie. Kobieta doznała obrażeń ręki i miednicy. Więcej o tym wypadku pisaliśmy tutaj

Do tematu jednak powracamy, ponieważ w internecie pojawił się drastyczny film z udziałem potrąconej kobiety i – jak udało się ustalić funkcjonariuszom z wejherowskiej komendy – 64-letniej mieszkanki Wejherowa.

Źródło. fb/stopcham

Na nagraniu widać, że potrącona kobieta trzyma w dłoni telefon, ale przed wejściem na jezdnię rozgląda się na boki. Z kolei kierująca pojazdem kobieta nie ustępuje jej pierwszeństwa. Która ze stron popełniła błąd?

Kierowcy może grozić nawet trzy lata pozbawienia wolności, ale policja cały czas prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Szuka też świadków tego zdarzenia, których prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 58 672 97 53.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24