22.10.2019 18:00 2 Gol

Puchar Polski. Tytani powalczą o prawo gry na szczeblu ogólnokrajowym

Źródło: Tytani Wejherowo/Facebook

Przed Tytanami Wejherowo finał regionalnego Pucharu Polski. W środę (23 października) przed własną publicznością podejmą Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna. Początek spotkania o godzinie 19:30 w hali sportowo-widowiskowej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie. Wstęp na mecz, jak zwykle, jest wolny.

Zespół Tytanów przystępuje do tego pojedynku niezwykle zmobilizowany, ponieważ chce zrewanżować się za porażkę w Kościerzynie w rozgrywkach ligowych. Przy wsparciu niesamowitej wejherowskiej publiki wszystko jest możliwe! – napisali przed tym meczem w mediach społecznościowych Tytani Wejherowo.

Przypomnijmy, że wejherowscy szczypiorniści mieli już okazję w trwającym sezonie zmierzyć się z ekipą z Kościerzyny. Pod koniec września w ramach drugiej kolejki I ligi Tytani na wyjeździe ulegli Sokołowi Porcelana Lubiana 19:26.

Mecz miał dwa różne oblicza, a końcowy wynik to efekt słabej pierwszej połowy w naszym wykonaniu – napisali po tamtym spotkaniu wejherowscy zawodnicy.

W środę, w hali sportowej przy „Samochodówce” przekonamy się, czy Tytanom uda się zrewanżować. Mecz z pewnością zapowiada się jako trudny dla wejherowian, zwłaszcza że będzie to finał regionalnego Pucharu Polski. Zwycięzca awansuje na szczebel ogólnokrajowy. Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie podopieczni trenera Piotra Rembowicza wyeliminowali SPR GKS Żukowo, pokonując ich 36:27.

Bardziej wypoczęci do środowego spotkania podejdą goście. W miniony weekend Sokół pauzował w rozgrywkach I ligi. Z kolei Tytani u siebie zagrali z SMS ZPRP Gdańsk. Wejherowianie zanotowali piątą ligową porażkę w sezonie (23:31).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24