29.10.2019 13:40 39 mike

Rumianka zakończyła przygodę w domu 'Wielkiego Brata'

Źródło: Natalia Dawidowska/Facebook

Natalia Dawidowska, mieszkanka Rumi i jedna z 18 finalistów telewizyjnego show „Big Brother”, zakończyła swój udział w programie. Taka była decyzja głosujących widzów, którą rumianka przyjęła ze zrozumieniem. Jak twierdziła, program wiele jej dał i czuje się zadowolona, choć przeczuwała, że będzie musiała go niebawem opuścić.

W przeszłości pracowała m.in. w firmie kurierskiej. Zna trud pracy strażaka-ochotnika i służby wojskowej. Teraz do swoich bogatych doświadczeń życiowych i zawodowych będzie mogła sobie dopisać udział w popularnym show „Big Brother”. Natalia Dawidowska, bo o niej mowa, zakończyła swoją przygodę z programem w minioną niedzielę (27 października).

Źródło: screen z tvnpl/Youtube

Już sama możliwość zaistnienia w popularnym formacie telewizyjnym może być postrzegana jako wygrana na loterii. Do programu zgłosiło się bowiem aż 28 tysięcy osób. Spośród nich wyłoniono osiemnastkę, która weszła do domu „Wielkiego Brata”. Zgodnie z regulaminem programu, uczestniczka musiała opuścić plan programu w ciągu minuty od ogłoszenia werdyktu. Tak zadecydowało 49% głosujących.

Spodziewałam się tej decyzji. Takie miałam przeczucia, ale jestem szczęśliwa, że wytrzymałam do tego momentu. Dużo się nauczyłam i jestem jak najbardziej zadowolona – powiedziała Natalia tuż po opuszczeniu domu „Wielkiego Brata”.

„Big Brother” (pol. „Wielki Brat”) – to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany od 4 marca 2001 do 26 maja 2002 na antenie TVN, od 2 września 2007 do 1 czerwca 2008 na TV4 i ponownie od 17 marca 2019 na TVN 7, oparty na niderlandzkim formacie Big Brother, na licencji Endemol Shine. Zwycięzcami programu zostali kolejno: Janusz Dzięcioł, Marzena Wieczorek, Piotr Borucki, Jola Rutowicz, Janusz Strączek i Magdalena Wójcik, a edycję specjalną (VIP) wygrał aktor Jarosław Jakimowicz.
Program polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Grupa uczestników wprowadza się do domu Wielkiego Brata, tj. niewielkiego budynku, pełnego kamer i odciętego od jakichkolwiek informacji od świata. Życie w domu dyktowane jest poprzez głośniki przez tzw. Wielkiego Brata, który wydaje uczestnikom polecenia oraz daje różnorodne zadania i nakazy, których wypełnianie jest obowiązkowe. Przez kolejny tydzień publiczność w otwartym głosowaniu decyduje, kto powinien opuścić program.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24