03.11.2019 11:21 2 raz

Tytani przegrywają jedną bramką po rzutach karnych

fot. Tytani Wejherowo/Facebook

Rywalizacja była zacięta i wyrównana przez całe spotkanie. Ostatecznie piłkarze ręczni Tytanów Wejherowo i SPR GKS-u Żukowo remisowali po regulaminowym czasie gry. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w rzutach karnych – gospodarze wygrali 36:35.

Przypomnijmy, wejherowskim szczypiornistom chociaż w lidze się nie wiedzie zbyt dobrze - przegrali poprzednie pięć spotkań - to inaczej sytuacja wyglądała w Pucharze Polski, gdzie Tytani odnieśli dwa zwycięstwa i awansowali na szczebel centralny. Jednym z rywali wejherowian w pucharowej drabince był SPR GKS Żukowo, czyli sobotni rywal w lidze. Nastoje w drużynie Tytanów więc były dobre - tamto październikowe spotkanie szczypiorniści z grodu Wejhera wygrali 36:27.

Tym razem jednak już tak łatwo nie było. Rywalizacja była niezwykle wyrównana. Na przerwę zawodnicy obu drużyn schodzili do szatni oglądając na tablicy wyników remis 15:15.

Mimo dobrej dyspozycji Sławomira Jurkiewicza i Przemysława Wambiera, którzy zdobyli odpowiednio 8 i 7 bramek (najlepsze wyniki bramkowe tego meczu), również remisem zakończyło się całe spotkanie. Ostateczny wynik to 29:29.

Po sześciu meczach Tytani Wejherowo zajmują jedenasta pozycję w I lidze piłki ręcznej mężczyzn grupy A, mając na koncie 1 punkt.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24