08.11.2019 17:46 9 NW/Studio ABM Trójmiasto

Puck: poszukują statystów do niemieckiego serialu 'Sloborn'

Fot. Studio ABM Trójmiasto

Puck i okolice wkrótce zamienią się w plan filmowy. We wtorek (12 listopada) ruszają zdjęcia do niemieckiego serialu „Sloborn”. Poszukiwani są statyści, którzy chcieliby wziąć udział w tejże produkcji.

Serial „Sloborn” to projekt reżyserii Christiana Alvarta, twórcy m.in. serialu „Dogs of Berlin”, popularnego na Netflixie. Na niecały miesiąc Puck i jego okolice zamienią się w tytułowy Sloborn, czyli wyspę na Morzu Północnym.

Produkcja opowiada o grupie mieszkańców wyspy, wiodących zwyczajne życie. Ci nagle stają w obliczu zagrożenia z tajemniczym wirusem, który rozprzestrzenia się na ich terenie – podaje Studio ABM Trójmiasto.

Fot. Mieszko Weltrowski

Fot. Mieszko Weltrowski

Widzowie na ekranach zobaczyć będą mogli m.in. Stary Rynek czy okolice Portu Rybackiego. Jednak ci, którzy prócz przyjemności, wynikającej z oglądania serialu, chcieliby również być jego częścią – mają taką możliwość. Aby zgłosić chęć udziału w projekcie, wystarczy wypełnić formularz.

Fot. Mieszko Weltrowski

Fot. Mieszko Weltrowski

Studio AMB Trójmiasto zachęca, szczególnie mieszkańców Pucka i okolic, by wystąpili w niemieckim serialu. Zatrudniali już statystów do choćby zeszłorocznych filmów takich jak „Całe szczęście” czy „Kamerdyner” i zapewniają, że wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z pracy na planie.

Gorąco zapraszamy do udziału mężczyzn, gdyż są bardzo potrzebni jako mieszkańcy miasta i żołnierze. Ale zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych, którzy ukończyli 16. rok życia – apeluje Studio ABM.

Fot. Mieszko Weltrowski

Jest to doskonała okazja, by z bliska przyjrzeć się realizacji zdjęć na planie filmowym oraz poznać nowe osoby. Jak zapewnia przedstawicielka Studia ABM Julia Zwierzewska, na planie jest bardzo ciekawie i dużo się dzieje. Także wszystkich, którzy są ciekawi jak wygląda powstawanie serialu „od kuchni”, zachęcamy do wzięcia pod uwagę takiej formy spędzenia listopada.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24