10.11.2019 10:45 1 NW/gdynia.pl

Panie będą mogły 'ubrać się' w trójmiejskie symbole

trojmiejskie.jpg

Najbardziej rozpoznawalne symbole Gdyni, Gdańska i Sopotu będzie teraz można podziwiać nie tylko w ich naturalnym środowisku, a także na nogach pań. Rajtuzy Trójmiejskie to produkt Łódzkiej Fabryki Rajstop Gabrielle. Po Łodzi, Warszawie, Śląsku i Krakowie przyszedł czas, by oryginalny pomysł przenieść także do Trójmiasta.

Panie będą mogły nadać swoim stylizacjom nowego wymiaru, „zakładając” na siebie Neptuna, Żurawia, Sopockie molo i Dar Pomorza.

Źródło: gdynia.pl

Trójmiasto nie jest pierwszym miastem, które zagościło na damskiej bieliźnie. Firma produkująca rajstopy wywodzi się z Łodzi – i to tam w 2015 roku powstał pierwszy, lokalny model – Rajtuzy z Miasta Łodzi. Nogi płci pięknej ozdobiły brama przy byłych zakładach Izraela Poznańskiego, pomnik Tadeusza Kościuszki oraz Fabryka przemysłowej dzielnicy Księży Młyn. Rok później inspiracją stała się Warszawa, gdzie wykorzystano Pałac Kultury, pomnik Syrenki i Wisłę. W kolejnych latach kolejno na rynek wyszły Rajtuzy Ślónskie i Krakowskie, informuje gdynia.pl.

Po tych czterech miastach wybór miejsca, któremu zadedykowaliśmy kolejne Rajtuzy Lokalne był oczywisty! Wiele naszych klientek pytało o rajstopy inspirowane Trójmiastem, poza tym my sami czuliśmy, że właśnie tu, gdzie z jednej strony silnie działa patriotyzm lokalny, a z drugiej, przyjeżdżają turyści z całego świata, nasza propozycja się spodoba – mówi Sebastian Krajda, marketing manager Gabrielli.

Źródło: gdynia.pl

Podczas produkcji nowej linii zadbano o każdy szczegół. Oprócz wyjątkowych rajstop, nie można przejść obojętnie także obok ich opakowania. Czytamy na nim: Bywasz pod Rybkami, pod LOT-em, a na sopockie molo chadzasz tylko jesienią, zimą i wczesną wiosną? A może wpadłaś tu na chwilę i jak meduza w morzach Bałtyku rozpływasz się w zachwytach nad Trójmiastem? Niech na Twoich nogach spotkają się Żuraw, Neptun, Dar Pomorza i najsłynniejszy polski pomost! Niech mewy wzbiją się w powietrze, a morskie fale biją o brzeg! Nieważne, skąd jesteś, w wielkim stylu płyń w świat z Rajtuzami Trójmiejskimi na nogach!.

Źródło: gdynia.pl

Rajtuzy mają formę zakolanówki. Ich dolna część jest grubsza i kryjąca, natomiast górna cieńsza i ozdobiona trójmiejskimi symbolami.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24