10.11.2019 14:30 1 NW

Wejherowo: kobiety pokazały, że piękno jest w nich

Fot. Anna Grzymkowska

W sobotę (9 listopada) w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie odbyło się spotkanie pn. „Piękno jest w nas”.

Fundacja PoMoc zorganizowała wraz z partnerem – Puckim Hospicjum, wydarzenie mające na celu propagowanie badań i profilaktyki.

Apelujemy by śmiało i zdecydowanie dbać o swoje życie. Chcemy przypominać, że warto się badać i głośno mówić o profilaktyce, ponieważ w ten sposób możemy pomóc wielu osobom – mówiła Anna Jochim-Labuda , dyrektor Puckiego Hospicjum.

Fot. Anna Grzymkowska

Fot. Anna Grzymkowska

Październik był miesiącem dedykowanym Paniom, a w listopadzie przyszedł czas na Panów. Jednak o swoje zdrowie powinniśmy dbać cały rok i uświadomić to miało sobotnie spotkanie w wejherowskiej Filharmonii.

W WCK odbył się m.in. recital muzyczny, pokaz zapowiedzi filmu „Jeszcze zdążę” czy prezentacja kampanii Puckiego Hospicjum „Ostatnie chwile szczęścia”. Na scenie zaprezentowały się także panie – kobiety po przejściach (Amazonki Wejherowo).

W pokazie mody biorą udział kobiety doświadczone chorobą. Wszystko po to, by pokazać, że choroba nie odbiera radości życia, nawet jeśli jest ono krótsze. Dla pań przyjście i wzięci udziału w tym wydarzeniu to okazja, do pokazania swojej siły i tego, że też są piękne – mówiła Anna Jochim-Labuda.

Fot. Anna Grzymkowska

Fot. Anna Grzymkowska

Partnerem w temacie profilaktyki nowotworu piersi było Stowarzyszenie Amazonki Wejherowo. Natomiast partnerem w profilaktyce nowotworu jąder – Fundacja Gdyński Most Nadziei wraz z kampanią „Odważni Wygrywają”.

Fot. Anna Grzymkowska


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24