15.11.2019 16:00 1 Gol

Wejherowscy szczypiorniści powalczą z Jurandem z Ciechanowa

Fot. Tytani Wejherowo/Facebook

„Chcemy wrócić do Wejherowa z dobrymi wieściami” – zapowiadają Tytani przed meczem ósmej kolejki I ligi piłki ręcznej. W sobotę (16 listopada) wejherowscy gladiatorzy na wyjeździe zmierzą się z SCKS Jurand Ciechanów.

Przed nami 300 km podróż do Ciechanowa, gdzie w sobotę o godz. 18:00, zmierzymy się z tamtejszym Jurandem. Nasz przeciwnik do tej pory odniósł dwa zwycięstwa oraz poniósł cztery porażki, co daje mu dziewiątą pozycję w lidze. Tytani jadą zostawić na boisku ostatnie krople potu oraz walczyć o pierwsze zwycięstwo w lidze. Trzymajcie kciuki za nasz zespół! Chcemy wrócić do Wejherowa z dobrymi wieściami – napisali w mediach społecznościowych przed najbliższym ligowym starciem wejherowscy szczypiorniści.

Przypomnijmy, że Tytani w poprzedniej kolejce przegrali u siebie z MKS Mazur Sierpc 21:26, a dwa tygodnie wcześniej zdobyli pierwszy punkt, przegrywając w karnych SPR GKS Żukowo. Najbliższy rywal wejherowian podkreśla, że nasz zespół z meczu na mecz gra coraz lepiej.

Na początku sezonu przegrywali wysoko, ale to się zmieniło w ostatnich meczach. To jest zespół złożony z bardzo doświadczonych zawodników, którzy trafili do Wejherowa m.in. z Wybrzeża Gdańsk. Czeka nas trudny mecz – mówi dla oficjalnego portalu SCKS Jurand Arkadiusz Chełmiński, trener zespołu z Ciechanowa.

Początek spotkania SCKS Jurand Ciechanów – Tytani Wejherowo w sobotę o godzinie 18:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24