15.11.2019 14:02 22 Kwt/KWP Gdańsk

Amfetamina, marihuana i ekstazy. 19-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Źródło: KWP Gdańsk

Na terenie jednej z miejscowości leżącej na terenie gminy Puck zatrzymano 19-latka przewożącego znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty, grozi mu do 10 lat więzienia.

Młody mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Tylko w jego aucie mundurowi znaleźli amfetaminę, marihuanę, 50 sztuk tabletek ekstazy oraz znaczną kwotę pieniędzy.

Wykonana praca przez Funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pucku doprowadziła do ustalenia mężczyzny, mogącego posiadać znaczną ilość narkotyków. Przeprowadzone przez policjantów ustalenia doprowadziły do sprecyzowania informacji o samochodzie, jakim miały być najprawdopodobniej przewożone narkotyki, i osobie związanej z tym przestępczym procederem. Weryfikując te informacje, na jednej z ulic gminy Puck funkcjonariusze zatrzymali kierującego volkswagenem 19-latka – informuje zespół prasowy KWP Gdańsk.

Zatrzymany odpowie również za posiadanie mefedronu i amfetaminy, które zostały zabezpieczone w jego mieszkaniu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24