16.11.2019 13:28 0 Kwt

Najlepsze gimnastyczki artystyczne w Polsce przyjechały do Rumi

fot. Róża Perszon/TTM

Piękne kostiumy, wygimnastykowane ciała oraz skomplikowane układy choreograficzne – to wszystko można zobaczyć podczas Drużynowych Mistrzostw Polski w Gimnastyce Artystycznej.

Zawody odbywają się w rumskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Bierze w nich udział blisko 90 uczestniczek z dziewiętnastu klubów. Nad ich choreografiami czuwa ponad dwudziestu trenerów.

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Artystycznej Seniorek i Juniorek odbywają się w ten weekend w Rumi, zawody zakończą się w niedzielę (17 listopada) o godzinie 19:30.

Gimnastyka artystyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków. Najczęściej to rodzice przyprowadzają małe dzieci do klubów, przyciągnięci sukcesami sportowymi danej placówki.

Dla dzieci gimnastyka to nie tylko wspaniały sport, ale i pewnego rodzaju szkoła życia. Wymaga się od nich by były nieustępliwe, mocne psychicznie i aby angażowały się emocjonalnie w każdy występ.

fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24