16.11.2019 18:05 0 Kwt

Luzino: Ruszył tegoroczny Kaszub Cup

fot. Róża Perszon/TTM

W sobotę (16 listopada) wystartowała 11 edycja Turniejów Kaszub Cup. Tej zimy na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT w Luzinie odbędzie się osiem imprez, które zgromadzą blisko 1300 młodych adeptów futbolu. Zwieńczeniem zimowych rozgrywek będą Turnieje Nadzieje Polskiej Piłki im. Marszałka Macieja Płażyńskiego dla roczników 2011 i 2012.

Pierwszy turniej rozgrywany jest w obsadzie dla rocznika 2010, wzięło w nim udział dwanaście drużyn. Do Luzina przyjechali między innymi zawodnicy z Pucka.

To ważne, żeby dopingować swoje dzieci. Ważne jest także, aby aktywnie spędzały one wolny czas – mówi mama chłopca grającego w drużynie z Pucka.

Przypomnijmy, że podobne jak w poprzednich latach na uczestników Kaszub Cup czekają liczne nagrody, a najlepsze drużyny otrzymają kaszubskie upominki w tym statuetkę „Diabelskich Skrzypiec” oraz medale specjalnie przygotowane na tą okazje przez Pracownie Ceramiki Kaszubskiej z Chmielna.

fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24