27.11.2019 13:10 4 Kwt/siepomaga.pl

Kębłowo: Pomóż postawić Tomka na nogi

źródło: Siepomaga.pl

Tomek jest mieszkańcem Kębłowa, który niecały miesiąc temu miał wypadek samochodowy. Cudem przeżył cale zdarzenie, ale jego stan jest nadal ciężki. Najbliżsi Tomka robią, co w ich mocy, aby postawić go na nogi.

Mieszkaniec Kębłowa miał wypadek samochodowy. Kierując autem, uderzył w drzewo. Lista obrażeń, jakich doznał mężczyzna, jest bardzo długa. Tomek ma stłuczenie płuc, liczne złamania twarzoczaszki, połamane kręgi, a co najgorsze – obrzęk rdzenia. Jedyną szansą na sprawność jest długa i kosztowna rehabilitacja.

Od początku listopada odwiedzamy Tomka w szpitalu. Minął już miesiąc od wypadku, ale wciąż siedzimy przy jego łóżku i modlimy się, by z tego wyszedł. Patrzymy, jak oddycha za niego maszyna i wciąż nie możemy uwierzyć w to, co się stało, dziękując jednocześnie, że nadal z nami jest – informują najbliżsi Tomka z Kębłowa.

Tomek Nowak całe swoje życie ciężko pracował, aby zapewnić swojej rodzinie wszystko, co najlepsze. Teraz to oni muszą stanąć na wysokości zadania i zapewnić mu szybki powrót do zdrowia. Mieszkaniec Kębłowa ma dopiero 47 lat, wiele planów i marzeń do zrealizowania.

Prosimy, pomóżcie! Musimy zrobić wszystko, by Tomek nie skończył na wózku. Całym sercem wierzymy, że Rambo, jak mówią na Tomka przyjaciele, da radę – dodaje rodzina Tomka.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24