29.11.2019 11:02 0 Gol

Tytani podejmą Warmię

Źródło: Tytani Wejherowo/Facebook

W meczu 10. kolejki I ligi Tytani Wejherowo podejmą OKPR Warmię Energa Olsztyn. Początek spotkania o godzinie 16:00 w sobotę (30 listopada), w hali sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4. Wstęp wolny.

Nasi szczypiorniści po dwutygodniowej przerwie wracają na parkiet. Przeciwnikiem będzie doświadczony, zajmujący obecnie czwartą pozycję, zespół Warmii Energa Olsztyn. Mimo coraz lepszej gry, cały czas pozostajemy bez zwycięstwa, dlatego cel może być tylko jeden – 3 pkt. Jak zwykle liczymy na wasze wsparcie! – napisali w mediach społecznościowych przed sobotnią rywalizacją Tytani Wejherowo.

Z racji nieparzystej liczby zespołów w tabeli, wejherowianie w poprzedniej kolejce pauzowali i mogli skupić się na treningach przygotowujących do kolejnego ligowe pojedynku. Z kolei zespół z Olsztyna ma za sobą przegrany wyjazdowy mecz z Gwardią Koszalin 24:26.

Po samym spotkaniu w Koszalinie nie było wesoło – wyjaśniał dla portalu sport.egit.pl Jarosław Knopik, olsztyński szkoleniowiec. – Potrzebowaliśmy szczerej rozmowy i wyjaśnienia. To jednak przeszłość. Skupiamy się od wtorku tylko na meczu z Tytanami. W męskiej rozmowie padło kilka szczerych słów. Trzeba w końcu przełamać złą passę. Lepszej sytuacji mieć nie będziemy, bo gramy z zespołem, który zamyka tabelę, i jeszcze nie wygrał w lidze. Musimy podejść z szacunkiem do rywala, ale pewnie tego czego chcemy. Nic wielkiego nie musimy przygotowywać na to spotkanie. Trzeba grać konsekwentnie swoje i nie łapać słabych fragmentów gry. Trzeba wziąć odpowiedzialność za to, co się robi na boisku. Nie kombinować i grać to co nam najlepiej wychodzi – podkreślał trener Warmii.

Spotkania 10. kolejki będą przedostatnimi w ramach pierwszej rundy w I lidze. Za tydzień Tytani podejmą USAR Kwidzyn.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24