04.12.2019 11:50 7 rp/pksgdynia.pl

Grudniowe utrudnienia na linii 656

Źródło: fb.com

Autobusy kursujące od dworca w Rumi przez centrum handlowe, okoliczne miejscowości, do Pucka (i z powrotem) będą przemierzały trasę nieco dłużej. Wszystko za sprawą asfaltowanej drogi, remontowanej między Rzucewem a Błądzikowem.

Linia 656, która sprawnie pomaga dostać się mieszkańcom Żelistrzewa, Mrzezina czy Smolna do Małego Trójmiasta Kaszubskiego, zahaczając przy tym o galerię handlową, musi na kilka dni wydłużyć swoją trasę. Mowa tu o kursach realizowanych przez Rzucewo.

Autobusy jadące z Rumi w kursach przez Osłonino i Rzucewo – pojadą do Osłonina i Rzucewa, gdzie zawrócą z powrotem do Żelistrzewa (i stamtąd pojadą dalej do Pucka). Z kolei autobusy jadące z Pucka w kursach przez Rzucewo i Osłonino – najpierw pojadą do Osłonina, a następnie do Rzucewa, gdzie zawrócą i pojadą dalej do Żelistrzewa.

Przystanek "Rzucewo, Jednostka Wojskowa" nie będzie w tym czasie obsługiwany. Wykonawca robót drogowych informuje, że utrudnienia potrwają około siedem dni. Zmiany możemy się zatem spodziewać w przyszły wtorek (10 grudnia).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24