05.12.2019 11:50 0 mike

Tragiczny wypadek w Luzinie – na miejscu zginął rowerzysta

Fot. Karina Labuda/TTM

W czwartkowy (5 grudnia) poranek doszło do tragicznego wypadku drogowego na ulicy Robakowskiej w Luzinie. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy na miejscu zginął 78-letni rowerzysta.


Aktualizacja, godz. 10:10

Jak informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, do zdarzenia doszło już przed godziną 6:00. Kierujący osobowym volkswagenem 29-latek był trzeźwy. Do wypadku najprawdopodobniej doszło w pobliżu przejścia dla pieszych – to będzie jeszcze wyjaśniane w toku dochodzenia.

Wszyscy świadkowie wypadku w Luzinie proszeni są o kontakt w wejherowską komendą policji. Kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem: 58 672 97 53.


Informacja o tragicznym zdarzeniu drogowym w Luzinie dotarła do naszej redakcji po godzinie 7:00. Potwierdził ją dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. Na miejsce zadysponowano zastępy strażackie; udali się tam również policjanci. Ulica Robakowska została zamknięta dla ruchu.

Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mimo długotrwałych czynności resuscytacyjnych, nie udało się przywrócić czynności życiowych u 78-letniego rowerzysty. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego wypadku. Dokładnym wyjaśnianiem wszystkich jego okoliczności zajmą się kryminalni z wejherowskiej komendy policji pod nadzorem prokuratora.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24