05.12.2019 14:37 0 Gol

Nauczyciele i trenerzy podnosili swoje umiejętności w szkoleniu z piłki nożnej

Mat. pras.

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie odbyło się szkolenie z piłki nożnej. Wśród słuchaczy byli nauczyciele, trenerzy oraz działacze sportowi z terenu całego powiatu wejherowskiego.

Głównym organizatorem tego spotkania był Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie, natomiast zajęcia prowadzili trenerzy Reprezentacji Powiatu Wejherowskiego z rocznika 2010, czyli Arkadiusz Janor i Dariusz German. Gościem specjalnym tego szkolenia był Rafał Kaczmarczyk – były reprezentant Polski, zdobywca Pucharu Polski, zawodnik wielu klubów z polskiej ekstraklasy.

Celem tego spotkania była promocja tej dyscypliny sportu oraz opanowanie metod nauczania dzieci podstawowych elementów koniecznych do gry w piłkę nożną – mówi Bartłomiej Woźniak z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Mat. pras.

Kolejne szkolenia organizowane przez PZPOW w Wejherowie dla nauczycieli z terenu powiatu wejherowskiego odbędą się w przyszłym roku.

Jaka będzie ich tematyka, dowiemy się wkrótce. Poprzez takie spotkania, staramy się udoskonalić i wzbogacić warsztat pracy nauczycieli oraz trenerów, nie tylko zatrudnionych w PZPOW w Wejherowie. Każdorazowo zapraszamy także do wzięcia udziału w naszych projektach szkoleniowych wszystkich zainteresowanych nauczycieli z terenu całego powiatu wejherowskiego – dodaje Woźniak.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24