08.12.2019 11:40 0 NW

Mnóstowo atrakcji na gminnych Mikołajkach w Bolszewie

Fot. Damian Klechowicz TTM

Z okazji Mikołajek w sobotę (7 grudnia) w hali widowiskowo-sportowej w Bolszewie odbyły się gminne obchody tego święta. Z tej okazji na dzieci czekało całe mnóstwo atrakcji. Nie mogło zabraknąć także Mikołaja.

Animacje, tańce, zajęcia teatralne, plac zabaw dla dzieci, a dla rodziców nowość – poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich. To tylko część atrakcji, z jakich mogli skorzystać wszyscy, którzy zebrali się w Bolszewie w sobotnie popołudnie.

Co roku impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, co bardzo nas cieszy bo dla dzieci i ich rodziców co rok wkładamy dużo pracy i serca w organizację tego wydarzenia. Rok w rok przygotowujemy około sześciuset paczek i one rozchodzą się naprawdę szybko, co tylko potwierdza zainteresowanie wśród mieszkańców – mówiła Natasza Sobczak, dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury Gminy Wejherowo.

O to, by nikt nie chodził głodny i spragniony zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Na dzień dzisiejszy przygotowałyśmy pyszne ciasta, kawę i herbatę tak, by każdy mógł skosztować czegoś słodkiego. Jeżeli nadarza się taka możliwość, to w takie akcje włączamy się co roku, dlatego bardzo ucieszyłyśmy się, że dostałyśmy zaproszenie – mówiła pani z Koła Gospodyń Wiejskich w Orlu.

Dla dzieci była to okazja do tego, by spotkać się z rówieśnikami i aktywnie spędzić czas. Organizatorzy zadbali, by podczas tegorocznej edycji pojawiło się coś nowego – fotobudka. W niej dzieci i rodzice mogli wykonać wspólnie zdjęcia, by uwiecznić miło spędzony czas.

Jednak wszystkie atrakcje, jak wyjątkowe by nie były, udało się przyćmić świętemu Mikołajowi. Wszyscy wspólnie czekali na jego przyjście, ponieważ tradycyjnie co roku odwiedza uczestników imprezy i częstuje cukierkami.

Fot. Damian Klechowicz TTM Fot. Damian Klechowicz TTM Fot. Damian Klechowicz TTM Fot. Damian Klechowicz TTM Fot. Damian Klechowicz TTM Fot. Damian Klechowicz TTM Fot. Damian Klechowicz TTM Fot. Damian Klechowicz TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24