11.12.2019 14:00 0 rp/fb

Koncert świąteczny ze skrzypcami w tle

Źródło: Fb.com

Niebanalny koncert świąteczny w Wejherowie już w połowie grudnia (15 grudnia). Na scenie wystąpi Basia Kawa, posiadaczka zjawiskowego głosu. Jej występ wzbogacą dźwięki gitary i elektrycznych skrzypiec. To propozycja świątecznego klimatu, w niecodziennym wydaniu.

Połowa grudnia to czas, w którym większość z nas myśli już o świętach Bożego Narodzenia. Na ulicach jest mnóstwo świątecznych lampek, w powietrzu czuć zapach piernika, a w oczy rzucają się kolorowe, magiczne upominki zawinięte w bajkowy papier do prezentów. Dla wielu z nas rozpocznie się wtedy szalony czas biegania po sklepach, żeby z wszystkim zdążyć na kolacje wigilijną.

Warto w tym czasie na moment się zatrzymać i postarać się docenić całą tę magię, która nas otacza. Tawerna Wejherowo postara się o to podczas wyjątkowego, świątecznego wieczoru z muzyką na żywo.

Również u nas będzie magicznie – zaznaczają organizatorzy koncertu. – Poza porcją dobrej muzyki, będziemy serwować świąteczne wypieki i niezawodne rozgrzewające napoje – dodają.

Na scenie pojawi się Basia, wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, która zabierze nas w podróż w klimacie softrocka, bluesa i popu. Zagra też znane covery (m.in. Lindsey Stirling, Jopek, Bovska, Mrozu). Towarzyszyć jej będzie Krzysztof Pawłocki, który umili słuchaczom czas dźwiękami gitary.

Źródło: Fb.com

Drzwi Tawerny zostaną otwarte o godz. 15:30, natomiast koncert rozpocznie się punktualnie o 16:00. Więcej informacji na stronie wydarzenia tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24