14.12.2019 09:10 0 Kwt/żeglarski.info

Kryształowy Żagiel 2019 trafił do Stowarzyszenia Port Mechelinki

źródło: Stowarzyszenia Port Mechelinki/Facebook

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbyła się XI Pomorska Gala Żeglarska. Co roku wręczane są Nagrody Pomorskiego Związku Żeglarskiego „Kryształowy Żagiel”. Trafiają one do najlepszych żeglarzy, żeglarek, trenerów, klubów i wydarzeń mijającego sezonu żeglarskiego na Pomorzu. W tym roku dostrzeżono między innymi działalność Stowarzyszenia Port Mechelinki.

Pomorski żeglarski klub roku 2019 za żeglarską pracę klubową na najwyższym poziomie trafił do Stowarzyszenia Port Mechelinki.

Ciężka praca i konsekwencja przynosi efekty - tego uczymy naszych podopiecznych. Jednocześnie cieszymy się, że zostaliśmy dostrzeżeni w tak zacnym gronie. Pracując na co dzień w klubie, nie myśli się o nagrodach i o laurach, nie robi się tego dla wystąpień na scenie. Robimy to, bo jest to naszą pasją i sprawia nam to ogromną satysfakcję. Robimy to, bo widzimy zaangażowanie i uśmiech dzieci i dorosłych – informuje na Facebooku Stowarzyszenia Port Mechelinki.

Nagroda "Kryształowy Żagiel 2019" jest wynikiem pracy wielu osób. W trakcie Pomorskiej Gali Żeglarskiej nie zapomniano wyróżnić także wybitnych osób. Piotr Adamowicz uzyskał tytuł pomorskiego żeglarza roku 2019, Zuzanna Rybicka została żeglarką roku a Paweł Solecki – trenerem roku.

Gala zakończyła oficjalnie pomorski sezon żeglarski 2019, ale rozpoczęła żeglarskie obchody stulecia zaślubin Polski z morzem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24