03.11.2010 15:13 0

Złodziej zauważony na balkonie

Policjanci z Chyloni zatrzymali 33 letniego mieszkańca Gdyni, który włamał się do jednego z mieszkań przy ul. Komandorskiej. Sprawca został zauważony na balkonie. W rękach trzymał duży pakunek, w którym mundurowi znaleźli skradzione mienie. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa. Kradzież z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

W miniony poniedziałek około godz. 21:00 dyżurny Komisariatu Policji Gdynia Chylonia powiadomiony został przez czujnego mieszkańca, że na balkonie jednego z bloków przy ul. Komandorskiej, znajduje się mężczyzna, który w rękach trzyma jakiś duży pakunek. Skierowani w to miejsce policjanci zauważyli, że na I piętrze drzwi balkonowe są uchylone, a światło w mieszkaniu zgaszone. Po krótkiej chwili na balkonie pojawił się mężczyzna.

Okazał się nim 33 letni mieszkaniec Gdyni, który wyważając drzwi balkonowe dostał się do wnętrza mieszkania. Funkcjonariusze znaleźli przy nim skradziony telefon komórkowy i tuner telewizyjny, a na balkonie mienie przygotowane przez niego do wyniesienia. W również skradziony koc zawinięty był: telewizor, monitor, laptop i modem internetowy.

Dzisiaj Komendant Komisariatu Policji Gdynia Chylonia wystąpił do gdyńskiej prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztu dla włamywacza.

Kradzież z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24