21.01.2020 14:01 0 Natalia Mamczura/UG

Zaprojektuj maskotkę Uniwersytetu Gdańskiego i wygraj trzy tysiące złotych

Źródło: Uniwersytet Gdański/Facebook

Władze gdańskiej uczelni ogłaszają konkurs na oficjalną maskotkę, stworzoną z okazji 50-lecia istnienia Uniwersytetu Gdańskiego. Projekt ma wywoływać pozytywne emocje, odzwierciedlać tolerancyjność i związek z morzem. Najlepsza praca zostanie nagrodzona nagrodą pieniężną w wysokości trzech tysięcy złotych.

Maskotka będzie towarzyszyć przedstawicielom UG podczas oficjalnych wydarzeń, a także może pojawić się w formie przebrania, gadżetu reklamowego lub znaku graficznego w celach promocyjnych. Będzie też promować uczelnię w czasie rekrutacji. Ma pokazywać otwarty charakter największej na Pomorzu uczelni i podkreślać jej morskie tradycje. Technika opracowania maskotki jest dowolna. Może to być zarówno prototyp, jak i wizualizacja komputerowa. Projekt i jego nazwę wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy dostarczyć do Biura Promocji Uniwersytetu (ul. Bażyńskiego 8, Gdańsk), do 7 lutego br.

Uczestnikami konkursu mogą być jedynie osoby pełnoletnie, a projekt konkursowy nie może być wcześniej udostępniany i używany w innych konkursach. Każda osoba biorąca udział może przedstawić maksymalnie trzy prace. Jury będzie oceniać czytelność komunikatu, innowacyjność, estetykę i potencjał promocyjny. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 lutego br. na oficjalnej stronie internetowej oraz na facebookowym profilu uczelni. Wszystkie informacje wraz z regulaminem można znaleźć na stronie internetowej www.ug.edu.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24